RUCK® on üle 90-aastane juhtiv Saksa bränd, mis pakub professionaalset hulgimüüki jalahoolduse vallas. Aastal 1927 pandi alus firma mainele kui tunnustatud spetsialistile jalgade ja jalahoolduse valdkonnas.
HELLMUT RUCK GmbH-l on esindused 40 riigis ja pakub kvaliteetseid jalahoolduseks vajalikke tooteid ka Eestis.

RUCK® toodetel on juba aastaid erakordne koht jalahoolduse ja podoloogia valdkonnas. Innovatsioon ja traditsioon ei ole RUCK puhul vastandid. Iga uue tootega tuleb head nime uuesti tõestada. Selle kallal töötatakse pidevalt ja seda on saatnud edu. Ükskõik kas tegemist on protseduuritooli või seadmega – mida nimi lubab, seda sisaldavad kõik tooted. Kogu tootevalik on arendatud meditsiinilisest seisukohast lähtuvalt, spetsialistide poolt testitud ja ametlikult kontrollitud. Tagatud on täielik ohutus ning garantii paljudeks aastateks. Algusest peale pööratakse tähelepanu tootearendusele, väljaõppele ja edasiõppele. Suurim väärtus – kvaliteet, – sellest kõigest saab Eesti nüüdsest osa. Pakume tooteid ja väljaõpet professionaalidele: korraldame tootekoolitusi ja uusi jalahoolduse tehnoloogiaid tutvustavaid seminare. Tooteinformatsiooni kõrval pakume abistavaid nõuandeid ka igapäevaseks tööks.

Foot Care Center OÜ on professionaalseid jalahooldustooteid maale toov ettevõte. Pakume jalahoolduse professionaalidele kõike vajalikku – kabinetisisustust, pediküüriaparaate, instrumente ning pediküüri tegemiseks vajalikku naturaalset, looduslikku kosmeetikat Saksa brändilt RUCK®.