RUCK® on üle 90-aastane juhtiv Saksa bränd, mis pakub professionaalseid tooteid ja lahendusi jalahoolduse valdkonnas.

Aastal 1927 pandi alus firma mainele kui tunnustatud spetsialistile jalgade ja jalahoolduse valdkonnas. HELLMUT RUCK GmbH-l on esindused 40 riigis ning nende kvaliteetseid jalahoolduseks vajalikke tooteid saab nüüd soetada ka Eestis.

Visioon ja missioon

Kõik inimesed armastavad loomulikult terveid ja ilusaid jalgu.

Meie jalad kannavad meid läbi elu ja viivad edasi – seetõttu töötab RUCK armastuse ja kirega, et muuta see visioon reaalsuseks. Parim viis seda teha on kasutada kõigi töötajate oskusi: uurida, arendada ja täiustada pidevalt. RUCKi töö keskmes on tugevalt juurdunud väärtused: loomulikkus, ausus, vastutustunne ja kompetentsus. Kuid tähelepanu keskmes on inimene. RUCK on olemas kõigi jaoks, kuulab ja kohandab oma tooteid vastavalt jalgade vajadustele.

RUCK on enamat kui lihtsalt spetsialiseerunud jaemüüja – RUCK mõtleb kaasa ja otsib lahendusi, on avatud uutele asjadele ja armastab digivõimalusi, mis muudavad kõik veidi lihtsamaks. Sest seal, kus miski muutub lihtsamaks, vabaneb energia, mille RUCK paigutab uute turgude avamisse. Sertifitseeritud looduskosmeetikabrändiga peclavus® on õnnestunud ühendada B2B ja B2C – põnev kombinatsioon, mis peegeldab brändi visiooni: veelgi rohkem inimesi saab nautida tunnet, et nad saavad alati toetuda oma jalgadele. Ja muidugi RUCKile.

Kvaliteet

RUCK® toodetel on juba aastaid erakordne koht jalahoolduse ja podoloogia valdkonnas. Innovatsioon ja traditsioon ei ole RUCK puhul vastandid. Iga uue tootega tuleb head nime uuesti tõestada. Selle kallal töötatakse pidevalt ja seda on saatnud edu. Ükskõik kas tegemist on protseduuritooli või seadmega – mida nimi lubab, seda sisaldavad kõik tooted.

Tootevalikus sisalduvad pediküüriaparaadid, kabinetisisustus, mobiilse jalahoolduse tooted ja tarvikud, survekaitse abivahendid, instrumendid, isikukaitsevahendid, küünekorrektsiooniks vajalikud tarvikud, RENATUR® küünelakid, Beautykultur® depilatsiooni tarvikud ning lai valik peclavus® looduskosmeetikat.

Kogu tootevalik on arendatud meditsiinilisest seisukohast lähtuvalt, spetsialistide poolt testitud ja ametlikult kontrollitud. Tagatud on täielik ohutus ning garantii paljudeks aastateks. Algusest peale pööratakse tähelepanu tootearendusele, väljaõppele ja edasiõppele. Suurim väärtus – kvaliteet – sellest saab Eesti nüüdsest osa.

Jätkusuutlikkus ja vastutus

Ettevõttena kannab RUCK vastutust oma töötajate ja ressursside eest, mida kasutatakse turul tegutsedes igapäevaselt. RUCK usub inimeste, looduse ja majanduse kokkusobivusse. Samm-sammult liigutakse jätkusuutlikuma poole ja väärtustatakse ühist ühtekuuluvust, mis hõlmab sotsiaalpoliitilistes küsimustes kõrvale vaatamise asemel õiglaselt tegutsemist. Ökoloogiline vastutus nõuab meie planeedi Maa õrna kohtlemist – see on meie ainuke kodu. Seetõttu keskendub RUCK jätkusuutlikkusele.

Keskkonna hoidmine ja kaitse on RUCK kontseptsiooni keskne tugisammas. Seetõttu lahendatakse säästvate lahendustega palju probleeme: RUCK ettevõtte katusel olev fotogalvaaniline süsteem muudab päikeseenergia pidevalt elektrienergiaks. Oma hooneid kütab RUCK kliimasõbralike soojuspumpadega ja Saksamaa piires saadab firma pakke ainult DHLi GOGREENiga. Kui pakendite täitmiseks kasutab RUCK ainult FSC-sertifikaadiga kortsutatud paberit, siis juba praegu pöörab ettevõte oma tootepakendites tähelepanu keskkonnasõbralikele materjalidele.

Kõik reklaammaterjalid trükitakse säästva metsanduse sertifitseeritud paberile. Koostöös eelistatakse kohalikke ja piirkondlikke partnereid. Selle krooniks on NATRUE sertifikaadiga looduskosmeetika bränd peclavus® , mis tõestab, et looduslikud retseptid pole mitte ainult jätkusuutlikud, vaid ka tõeliselt head.

Foot Care Center OÜ on professionaalseid jalahooldustooteid maale toov ettevõte. Pakume jalahoolduse professionaalidele kõike vajalikku – kabinetisisustust, pediküüriaparaate, instrumente ning pediküüri tegemiseks vajalikku naturaalset, looduslikku kosmeetikat Saksa brändilt RUCK®.

Pakume tooteid ja väljaõpet professionaalidele: korraldame tootekoolitusi ja uusi jalahoolduse tehnoloogiaid tutvustavaid seminare. Tooteinformatsiooni kõrval pakume abistavaid nõuandeid ka igapäevaseks tööks.

Jalad liigutavad meid!